Kalendarz naszych startów w sezonie 2009
  Zobacz kalendarz zawodów z roku:     [2007]    [2008]

Śląska Zimowa Liga:     [2009]

DATA KRAJ
woj.
NAZWA ZAWODÓW SZCZEGÓŁY
28-29.03.2009
woj.opolskie
Rowerowe Klubowe Mistrzostwa Polski
I Runda - Rowerowa Jazda na Orientację
TUŁOWICE
4.04.2009
woj.opolskie
Mistrzostwa woj.opolskiego
sprint + średni dystans
ZDZIESZOWICE
Międzyczasy:
1.Etap
2.Etap
Wyniki:
1.Etap
2.Etap
18.04.2009 1.Etap Subregionalnej Ligi BnO
Mistrzostwa Śląska - sprint
JASTRZĘBIE ZDRÓJ - Park Zdrojowy

8-10.05.2009
woj.śląskie



Klubowe Mistrzostwa Polski - I Runda

byliśmy tylko na sprincie (Dzień 3)
ZAWIERCIE
Wyniki sprintu:
- Kobiety
- Mężczyźni

Międzyczasy:
- Kobiety
- Mężczyźni


Kto nie był niech żałuje i obejrzy film W.Kowalskiego i W.Dwojaka:

23.05.2009
woj.śląskie
Mistrzostwa Śląska Sztafet

TYCHY
28.05.2009
woj.śląskie
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Finał Wojewódzki
JASTRZĘBIE ZDRÓJ - OWN

Regulaminy dla szkół:
- podstawowych
- gimnazjalnych
- ponadgimnazjalnych
Wyniki:
- Igrzyska
- Gimnazjada
- Licealiada
6.06.2009 2.Etap Subregionalnej Ligi BnO
Mistrzostwa Śląska - nocne
Rybnik - Park Kozie Góry


12-14.06.2009
woj.mazowieckie

Puchar Najmłodszych
(nieoficjalne Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 14)
WARSZAWA


LISTY STARTOWE
Wyniki:
- klasyk
- sztafety
- sprint

Międzyczasy:
- klasyk
- sztafety
- sprint

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Zdjęcia UKS Jedynka:

- Piątek - klasyk
- Sobota - sztafety
- Niedziela - sprint


Zdjęcia UNTS Warszawa:

- Klasyk (1)
- Klasyk (2)
- Sztafety
20.06.2009 3.Etap Subregionalnej Ligi BnO
II Mistrzostwa Żor sprint
ŻORY - Park Cegielnia
12.07.2009 4.Etap Subregionalnej Ligi BnO
Orzeskie Lato - średni dystans
ORZESZE - Park Św.Wawrzyńca
16-24.08.2009


WĘGRY

Borsod-Abaúj-Zemplén


Hungaria Cup 2009
Impreza towarzysząca Mistrzostwom Świata
MISZKOLC i okolice

Program Hungaria Cup 2009
Data Etap Trasa Start Miejsce
17.08.2009 E1 middle 13:00 Bükkszentkereszt
18.08.2009 E2 long 10:00 Bükkszentkereszt
19.08.2009 E3 middle 16:00 Bükkszentkereszt
20.08.2009 E4 sprint 12:30 Miskolc
21.08.2009 - - - dzień przerwy
22.08.2009 E5 long 9:00 Bánkút
23.08.2009 E6 middle 8:00 Szögliget


LISTA ZGŁOSZONYCH UCZESTNIKÓW
Mapy:




Wyniki:




05.09.2009
woj.śląskie
Mistrzostwa UKS-ów
średni dystans
GLIWICE
20.09.2009
woj.śląskie
Puchar Beskidów

BIELSKO-BIAŁA - Las Cygański
26.09.2009 5.Etap Subregionalnej Ligi BnO
II Mistrzostwa Gminy Mszana - krótki dystans
GOGOŁOWA
3.10.2009 6.Etap Subregionalnej Ligi BnO
RYBINO VII - Mistrzostwa Śląska
dystans klasyczny
PRZEGĘDZA
10.10.2009 7.Etap Subregionalnej Ligi BnO
5. závod Podzimního Krajského ŽebříčkuMiędzynarodowe Mistrzostwa Śląska
"SILESIA OPEN"
- średni dystans
WODZISŁAW ŚLĄSKI - Balaton - Grodzisko
- informace pro závodníky z ČR:

- web stranka zavodu

- rozpis

- vysledky

- fotky I
- fotky II
- Film Video 2009
- informacje dla zawodników z Polski:

- strona www zawodów

- regulamin

- wyniki

- zdjęcia cz.I
- zdjęcia cz.II
- Film Video 2009
24-25.10.2009
woj.opolskie
Grand Prix Lotna

ZDZIESZOWICE


Mapy:

- sprint sobota

- nocny sprint

- średni sobota
Międzyczasy:

- sprint sobota

- nocny sprint

- średni sobota

  Zobacz kalendarz zawodów z roku:     [2007]    [2008]

© Copyright by Rafał Mastela 2007-2009

statystyka