Kalendarz zawodów z roku 2008

DATA KRAJ
woj.
NAZWA ZAWODÓW SZCZEGÓŁY
17.11.2007
MSK
1. závod Ostravské Zimní Ligy
dystans klasyczny
PETRVALD k/Ostravy
15.12.2007
MSK
2. závod Ostravské Zimní Ligy
krótki dystans
OSTRAVA - Bartovice
28.12.2007
MSK
3. závod Ostravské Zimní Ligy
krótki dystans
OSTRAVA - Belski Les
5.01.2008
Kraj Moravskoslezský
6. závod Ostravské Zimní Ligy
treningowe - średni dystans
OSTRAVA - Vyskovice
27.01.2008
Kraj Moravskoslezský
7. závod Ostravské Zimní Ligy
treningowe - warstwice i azymuty
HAVÍŘOV – Podlesí
2.02.2008
Kraj Moravskoslezský
8. závod Ostravské Zimní Ligy
treningowe - scorelauf
HAVÍŘOV – Nábřeží
16.02.2008
Kraj Moravskoslezský
9. závod Ostravské Zimní Ligy
treningowe - średni dystans
OSTRAVA - Poruba
2.03.2008
Kraj Moravskoslezský
10. závod Ostravské Zimní Ligy
treningowe - krótki dystans
OPRECHTICE
15.03.2008
Kraj Moravskoslezský
11. závod Ostravské Zimní Ligy
treningowe na SportIdencie - krótki dystans
OPAVA

KLASYFIKACJA KOŃCOWA OZL 2008
5.04.2008
woj.śląskie
Mistrzostwa Śląska
sprint na SportIdencie
TYCHY - Rondo Marszałka
12.04.2008 1.Etap Subregionalnej Ligi BnO
rekreacyjne - microorienteering
JASTRZĘBIE ZDRÓJ - STREFA CENTRUM (ul.Północna)
16.04.2008
woj.śląskie
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Finał Miejski i Rejonowy

JASTRZĘBIE ZDRÓJ - Las Kyndra
19.04.2008
woj.śląskie
Mistrzostwa Śląska
dystans klasyczny
GLIWICE
26.04.2008 2.Etap Subregionalnej Ligi BnO
Otwarte Mistrzostwa Jastrzębia - sprint
JASTRZĘBIE ZDRÓJ - OŚRODEK WYPOCZYNKU NIEDZIELNEGO (OWN)
27.04.2008
Kraj Moravskoslezský
4. závod Jarního Krajského Žebříčku
krótki dystans
LHOTKA u Ostravy
10.05.2008 3.Etap Subregionalnej Ligi BnO
rekreacyjne - sprint
GOGOŁOWA - ZESPÓŁ SZKÓŁ
24.05.2008 Zawody pokazowe w ramach XVII Dni Pawłowic
microorienteering
PAWŁOWICE - Park
29.05.2008
woj.śląskie
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Finał Wojewódzki

CHORZÓW - WPKiW
01.06.2008
Kraj Moravskoslezský
7. závod Jarního Krajského Žebříčku
krótki dystans
Celadna - Podolánky
7.06.2008 4.Etap Subregionalnej Ligi BnO
rekreacyjne - sprint
RYBNIK - Park Kozie Góry
21.06.2008 5.Etap Subregionalnej Ligi BnO
rekreacyjne - sprint
JASTRZĘBIE ZDRÓJ - PARK ZDROJOWY
27-29.06.2008
woj.małopolskie
Puchar Wawelu



Okolice Krakowa (Dolina Będkowska, Bronaczowa)
Mapy:
1.Etap - Bronaczowa Zach.
2.Etap - Bronaczowa Wsch.
3.Etap - Dolina Będkowska
Wyniki:
1.Etap
2.Etap
3.Etap

Klasyfikacja łączna po 3.Etapach
10.07.2008
woj.śląskie
XXXIV POKINO
popołudniowa kolarska impreza na orientację
MIKOŁÓW - Borowa Wieś - Las Borowski
13.07.2008
woj.śląskie
Orzeskie Lato
krótki dystans
ORZESZE
14-19.07.2008



Kraj Olomoucký


Orienteering Festival 2008

Impreza towarzysząca Mistrzostwom Świata w biegach na orientację
Olomouc i okolice

Program Orienteering Festivalu 2008
Datum Etapa Trať Start Místo konání
Po 14.7. E1 Klasická trať 10:00 Čechy pod Kosířem
Út 15.7. E2 Klasická trať 13:00 Dalov
St 16.7. E3 Krátká trať 10:00 Bělkovice - Lašťany
Čt 17.7. E4 Krátká trať 12:00 Stará Ves u Rýmařova
Pá 18.7. E5 Krátká trať 10:00 Olešnice
So 19.7. E6 Krátká trať 14:00 Skřípov
Mapy:

1.Etap - Velky Kosir

5.Etap - Rachavy
Wyniki:

1.Etap

5.Etap
26.07.2008 6.Etap Subregionalnej Ligi BnO
rekreacyjne - microorienteering
ŻORY - Park Miejski
8-10.08.2008
woj.pomorskie
Grand Prix Polonia
międzynarodowe - wielodniowe (start rekreacyjny)
KĄTY RYBACKIE


Mapy:

1.Etap - Jantarowy Szlak

2.Etap - Kąty Rybackie

3.Etap - Mierzeja Wiślana
Wyniki:
1.Etap
2.Etap
3.Etap

Klasyfikacja łączna po 3.Etapach
23.08.2008 7.Etap Subregionalnej Ligi BnO
rekreacyjne - krótki dystans
WODZISŁAW ŚLĄSKI - Balaton
06.09.2008
woj.śląskie
Mistrzostwa UKS-ów

GLIWICE
07.09.2008
woj.śląskie
Mistrzostwa Śląska Sztafet

Orzesze
13.09.2008 8.Etap Subregionalnej Ligi BnO
rekreacyjne - scorelauf
PAWŁOWICE - Pniówek
27.09.2008 9.Etap Subregionalnej Ligi BnO
RYBINO VI - Mistrzostwa Śląska
średni dystans
RYBNIK - Grzybówka
28.09.2008
woj.śląskie
Puchar Beskidów

BIELSKO-BIAŁA - Las Cygański
04.10.2008 10.Etap Subregionalnej Ligi BnO
rekreacyjne - sprint
ŻORY - Leśny Ośrodek Edukacji Ekologicznej
4-5.10.2008
woj.opolskie
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Grand Prix Lotna

ZDZIESZOWICE
12.10.2008
Kraj Moravskoslezský
6. závod Podzimního Krajského Žebříčku
krótki dystans
TROJANOVICE
H18C H35C
18.10.2008
woj.śląskie
Mistrzostwa Miasta Tychy
sztafety
TYCHY - Paprocany
25.10.2008
Kraj Moravskoslezský
8. závod Podzimního Krajského Žebříčku
krótki dystans
LIBHOŠŤ
H18C H35C
1.11.2008
Kraj Olomoucký
7.závod oblastního žebříčku Hanácké oblasti
dystans klasyczny
Čechy pod Kosířem
H21K

To były nasze wszystkie starty w 2008 roku.
Dziękujemy wszystkim za aktywny udział!

© Copyright by Rafał Mastela 2008

statystyka